Динамо – РФШ 1:0

Гол: Шапаренко, 69 (пен.)

У понеділок, 12 лютого, Динамо зіграло контрольний матч в рамках навчально-тренувального збору у Туреччині. Головний тренер киян Олександр Шовковський виставив експериментальний склад, пише 24 Канал.

• Склад Динамо: Моргун (Бущан, 46) – Гусєв (Караваєв, 71), Дячук, Сирота (Михавко, 71), Дубінчак (Вівчаренко, 71) – Шепелєв (Бражко, 71), Шапаренко (Буяльський, 71), Царенко (Волошин, 71), Беніто (Кабаєв, 71), Діалло (Ванат, 71) – Супряга (Пономаренко, 71).

З перших хвилин "біло-сині" захопили ініціативу. Активним у складі динамівців був Микола Шапаренко. В одному з моментів хавбек завдав потужного удару з метрів 22-х. Проте голкіпер чемпіонів Латвії зреагував на постріл та відвів загрозу.

У середині другого тайму у власному штрафному майданчику помилися рижани. Воротар РФШ збив Беніто й арбітр призначив одинадцятиметровий. До позначки підійшов Микола Шапаренко, який чітко виконав вирок судді.

Наприкінці зустрічі чемпіони Латвії мали можливість вирвати нічию, але бездоганно зіграв Бущан, який ліквідував вихід сам на сам.

У підсумку динамівці здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0. У вівторок команда Шовковського зіграє спаринг проти одноклубників з Тбілісі.