Динамо можуть зобов'язати провести матч із Шахтарем у 10-му турі УПЛ (3 жовтня) без глядачів.

До слова Матч Динамо – Шахтар в УПЛ може пройти без глядачів: причина

Однак також розглядається варіант покарати Динамо одним матчем без глядачів умовно і накласти на київський клуб солідний грошовий штраф – 300-400 тисяч гривень. Максимальний штраф за подібні порушення від КДК УАФ — 500 тисяч гривень.

Оскільки матч Динамо – Шахтар має гучну вивіску, а раніше у нинішньому сезоні серйозних порушень на "Олімпійському" не було, КДК, швидше за все, не обмежуватиме уболівальників у відвідуванні матчу.

Що відомо про бійку у матчі Динамо – Олександрія

  • Під час матчу між київським Динамо та Олександрією в суботу, 18 вересня, на НСК "Олімпійський" сталася бійка між вболівальниками на трибунах. Деякі учасники бійки отримали травми. За розслідування справи взялася поліція.
  • За попередніми даними, бійка виникла через те, що "один із глядачів зробив зауваження іншим щодо припинення використання фаєрів. У відповідь на зауваження молодики перелізли через паркан до іншого сектору та влаштували бійку".
  • Наразі поліція займається "встановленням та притягненням усіх причетних до відповідальності". При цьому в Динамо після бійки на стадіоні заявили, що "після втручання поліції це правопорушення було припинено. Окремі особи ідентифіковані та затримані для складання процесуальних документів".
  • Якщо вину нападників доведуть, їм загрожує до чотирьох років позбавлення волі.