За словами лікаря Динамо Андрія Шморгуна, у Бєсєдіна від удару прямою ногою "трапилася гіперекстензія в колінному суглобі, яка викликала значну травму". Попередньо футболістові доведеться пройти консервативне лікування. А київський клуб повинен отримати значні виплати.

До слова Вболівальник спрогнозував результат матчу Нідерланди – Україна на сайті FAVBET та виграв авто

Скільки отримає Динамо за травму Бєсєдіна

У 2015 році стартувала програма ФІФА з компенсації лікування футболістів національних збірних команд. Вона передбачає виплату компенсації футбольним клубам "у разі, якщо гравець футбольної команди, який виступає за національну збірну, тимчасово повністю втратить працездатність на більш ніж 28 календарних днів, у результаті неумисно отриманої травми".

При цьому компенсацію отримає футбольний клуб, в якому виступає гравець. У 2021 році максимальний розмір такої компенсації становив 20548 євро за день.

Після травми Бєсєдіна українські ЗМІ почали писати, що таку ж суму отримає і київське Динамо, за яке виступає Бєсєдін. Зважаючи, що його відновлення займе близько 6 місяців, то Динамо мало б отримати 3,7 мільйона євро.

Але ця сума не відповідає дійсності. Адже УЄФА буде виплачувати лише зарплату футболісту згідно з його контракту. А Бєсєдін не отримує в Динамо 600 тисяч євро на місяць. Це підтвердив і президент київського клубу Ігор Суркіс в коментарі виданню "Фокус"

"Є регламентні норми. Наскільки мені відомо, УЄФА бере на себе зарплату футболіста до моменту його повернення на поле. А ось ці плітки, що платять 20 тисяч на день – це все не відповідає дійсності. Якщо через 28 днів футболіст не відновився після пошкодження, УЄФА виплачує його зарплату. Але тільки в разі, якщо є медичні документи, що підтверджують травму гравця. У когось ця зарплата може бути величезною, ви ж розумієте, скільки заробляють футболісти в західних клубах. Це суми, незрівнянні з нашими. Повірте мені, я б краще сам заплатив будь-які гроші, тільки щоб Бесєдін був здоровий і допомагав нашій команді. Деякі люди підносять цю ситуацію таким чином, ніби Динамо на цьому щось заробить. Ми сумуємо, нам важливіший футболіст, ніж будь-які гроші", – розповів Ігор Суркіс.

Яку зарплату отримує офіційно Бєсєдін в Динамо Ігор Суркіс не назвав.