Київське Динамо весною та влітку 2022 року відправилося в благодійне турне "Match For Peace! Stop The War!" країнами Європи. Команда грала благодійні матчі, а гроші за це перераховувала на потреби в Україні.

Читайте також Попри тотальний провал: скільки заробило Динамо в Лізі Європи

29 липня в Ліверпулі відбувся матч, в якому Динамо зіграло проти місцевого Евертона. Саме за цю команду виступає колишній гравець киян Віталій Миколенко. Він перейшов до англійського клубу лише на початку 2022 року.

Прибуток від матчу в розмірі 250 тисяч фунтів стерлінгів перерахований до фандрейзингової платформи UNITED24 та буде використаний для відновлення зруйнованого відділення Чернігівської міської лікарні №3.

Чернігівська міська лікарня №3, попри пошкодження внаслідок воєнних дій, продовжує надавати медичну допомогу пацієнтам і потребує відновлення відділення рентгенології, зруйнованого російськими обстрілами.

Нагадаємо, у жовтні футбольний клуб Динамо та UNITED24 підписали меморандум про співпрацю. Відбудова лікарні в Чернігові стане першим проєктом UNITED24 з відновлення соціальної інфраструктури, реалізованим у партнерстві з Динамо.