Варінська: Вже не вистачає сил і що найважливіше – бажання

Жіноча збірна України зі спортивної гімнастики взяла участь у Мультиспортивному Євро-2022, який відбувається у німецькому Мюнхені. Українки приїхали туди у статусі чинних чемпіонок, але цього разу не змогли нав'язати боротьби.

Читайте також Ніякого нейтрального прапора: гімнастів росії та білорусі відсторонили від міжнародних змагань

Команда не змогла навіть пройти кваліфікацію – лише 12-те місце.

Цікаво, що у складі команди залишилась лише одна гімнастка Єлизавета Губарєва, інші гімнастки змінились. Не було у складі й однієї з лідерок збірної Діани Варінської.

Як розповіла сама Варінська, вона закінчила професійну кар'єру. Учасниця Олімпійських ігор-2020 зробила операцію після повернення з Токіо. Під час відновлення Діана зрозуміла, що більше немає тих сил та бажання, щоб знову виходити на поміст.

Кар'єра Варінської закінчилась у доволі ранньому віці – 21 рік.

Я взагалі вже не виступаю, не тренуюся. Після Олімпійських ігор я була стомлена, потім зробила операцію. Потім хотіла відновлюватися і продовжувати виступати, але зрозуміла, що вже не вистачає сил і що найважливіше – бажання, вирішила завершити свою спортивну кар'єру,
– зізналась українська гімнастка.

Однак не лише Варінську втратила збірна України. За її словами, Анастасія Бачинська теж припинила тренувальний процес.

Що відомо про кар'єру Діани Варінської

  • Діана Варінська – дворазова бронзова призерка Європейських ігор-2019, які відбувались у білоруському Мінську. Два третіх місця гімнастка здобула у вправі на колоді та абсолютній першості.
  • У 2020-му у Мерсіні стала чемпіонкою Європи у командній першості.
  • На унікальній Олімпіаді-2020, яка через коронавірус була перенесена на 2021-й рік, була єдиною представницею від України. Варінська посіла лише 62-гу позицію у багатоборстві.
  • У складі української збірної виступала з 2013 року.
  • Також у доробку Варінської є три "золота" на рівні Кубка світу.