Пятов здивований, що тренерський штаб не випустив в матчі з Англією (0:4) в 1/4 фіналу турніру Тараса Степаненко.

Дивіться також Велике повернення: Маркевич покидає УАФ та вітає Реброва з роботою у збірній України

Якісь тренерські рішення я відверто не розумів. Степаненко спочатку не був готовий, але він переступив через біль, почав набирати, підходив до Євро. Так, першу гру Сидорчук нормально зіграв, другу зіграв Стьопа, але з Австрією Стьопа не грав. Потім грав зі Швецією,
– заявив він.

"Тарас готовий по-максимуму на Англію, але чому його не поставили знає тільки Андрій Миколайович. Може він міг нав'язати боротьбу Кейну і Магуайр – це зараз можна говорити", – сказав Пятов.

Андрій Шевченко покинув збірну України

  • У перший день серпня стало відомо, що контракт головного тренера Андрія Шевченка з УАФ підійшов до свого завершення. Андрій Миколайович подякував усіх за роботу. Разом із ним більше у "синьо-жовтій" команді не працюватиме помічник українця Андреа Малдера.
  • Ще влітку 2020 року в УАФ запропонували Шевченку нову угоду на 2,5 роки, а у вересні 2020 року Шевченко підтвердив інформацію про підписання угоди на такий термін.
  • Наставнику вдалось на мажорній ноті покинути збірну. Шевченко вивів Україну у чвертьфінал Євро-2020.
  • Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко повідомив, що новий тренерський штаб збірної України буде названий у понеділок, 9 серпня.