Ломаченко: Це бокс зі своєю політикою

33-річний український боксер хоче повернути свої втрачені чемпіонські титули. Втілити цю мрію у реальність дозволить бій проти нового абсолютного чемпіона світу у легкій вазі Джорджа Камбососа. Однак Ломаченко не забуває про інших опонентів.

Цікаво дізнатись Катмен Ломаченка назвав найгірший злочин у боксі: він стосується українця

Василь готовий вийти у ринг проти Джервонти Девіса. Але є одна перешкода. На думку українця, команда американського боксера шукає Джервонті лише тих суперників, яких він зможе перемогти.

Вони організовують Джервонті лише ті бої, у яких упевнені в його перемозі. Вони роблять йому бої лише проти тих опонентів, яких, на їхню думку, він точно переможе. Я завжди казав, що готовий з ним боксувати. Але це бокс зі своєю політикою. У його команді знають, чого я вартий. Вони знають, що я реально небезпечний,
– сказав Ломаченко.

Раніше промоутерська компанія Mayweather Promotion, яка представляє інтереси Девіса, розповіла, що поки що Джервонта не буде боксувати з Ломаченком. Вони не будуть відступати від розробленого плану.

Девіс готовий побоксувати з Ломаченком

  • Сам 27-річний боксер із США готовий вийти у ринг проти українця. Джервонта заявив, що він не боїться бою проти Василя. Девіс сподівається, що у майбутньому зможе провести поєдинок проти Ломаченка.
  • Американець запевнив, що його команда не уникає зустрічі з українцем.