Львів – Десна 1:3
Голи: Дуарте, 52 – Фаворов, 4, 87, Філіппов, 28

У новому сезоні УПЛ формальний дебютант ліги "Львів" ще ні разу не перемагав на своєму полі. Так сталося і в матчі з "Десною". Хоча львів'яни продовжують зберігати звання миролюбної команди УПЛ. Половину ігор по ходу поточного чемпіонату команда Юрія Бакалова завершила внічию.

На 4-й хвилині гості зустрічі вийшли вперед, коли Фаворов отримав чудову передачу від Філіппова і вийшовши один на один з воротарем ФК "Львів" чітко спрямував м'яч у сітку воріт. Вже в середині першого тайму "Десна" подвоїла свою перевагу. На цей раз відзначився Філіппов, який також зробив асист під час першого голу.

На перерві госту зустрічі пішли вдесятьох. На 44-й хвилині за грубу гру другу жовту картку отримав Віталій Єрмаков, який достроково покинув поле.

У другій половині зустрічі господарі поля мали всі шанси, аби бодай вирвати нічию, однак не скористалися ними. Спочатку футболісти ФК "Львів" скоротили рахунок до мінімального, коли швидко розіграли м'яч біля штрафного майданчика чернігівської команди і Бруно сильно та точно пробив під поперечину – 1:2.

В кінці гри "Десна" зняла всі питання про переможця зустрічі, вдесятьох забивши третій гол. Дубль на свій рахунок записав Артем Фаворов.

У підсумку, після цієї перемоги "Десна" увійшла в топ-6 турнірної таблиці УПЛ. "Львів" опустився на 10 сходинку.