Олександрія – Десна 0:3

Голи: Д. Фаворов, 50 (пен.), Кузик, 69, Філіппов, 90+1
Вилучення: Мірошниченко, 48 (Олександрія)

Варто побачити: "Ворскла" розгромила "Колос" на виїзді, захисник оформив дубль

Перший тайм між командами завершився лише із жовтими картками. Однак, "Десна" більше контролювала м'яч і мала щонайменше дві можливості відкрити рахунок у матчі.

На початку другого тайму червона картка у "Олександрії" змінила хід гри. Після навісу з кутового і подальшого удару м'яч влучив у поперечину, а Мірошниченко, який намагався врятувати ситуацію, ногою поцілив у голову Олександру Фаворову. Арбітр одразу показав на 11-метрову позначку.

Пробивати пенальті доручили Денису Фаворову, який холоднокровно переграв Паньківа і відкрив рахунок у матчі – 0:1. Варто зазначити, що це друге вилучення для Мірошниченка в кар'єрі на дорослому рівні.

На 69-й хвилині "Десна" подвоїла перевагу у матчі. Після грубої помилки захисника "Олександрії" Орест Кузик вийшов віч-на-віч з Паньківим і точно пробив повз голкіпера.

Оце так матч! "Динамо" сенсаційно зіграло внічию з "Олімпіком", команди догравали матч вдесятьох

А вже під кінець гри рахунок у матчі став розгромним завдяки точному удару Олександра Філіппова.

Відеоогляд матчу Олександрія – Десна

Таким чином, "Десна" продовжила безпрограшну серію до чотирьох матчів і піднялася на 2 місце в турнірній таблиці УПЛ (10 очок). "Олександрія" з 6-ма очками йде сьомою.