Президент Федерації художньої гімнастики і головний тренер збірної України Ірина Дерюгіна у коментарі "Укрінформу" висловилася про відмову збірної Росії їхати до Києва.

Читайте також Це самогубство, – тренер збірної Росії висловилася про поїздку у Київ на чемпіонат Європи

По-перше, це їх право, по-друге, у них свої відносини з Україною. У 2004 році росіяни приїздили. По-перше, вони викупили у мене всі квитки, постаралися зробити порожнім зал.

"Потім вони привезли банду хлопців, які розбили внизу всі вікна в Палаці спорту. Це було. Крім того, були ще різні моменти. Їх все не влаштовувало. Добре, що був хороший керівник, який сказав: "Якщо щось не влаштовує – двері відкриті. У нас є свої організатори, які все надають", – сказала Дерюгіна.

Що відомо про збірну Росії з художньої гімнастики

Збірна Росії є найбільш титулованою в історії проведення чемпіонатів Європи. В активі росіянок 36 нагород, з яких 23 золотих, – у найближчих переслідувачів з Болгарії 23 медалі, 17 з яких найвищого ґатунку.

При цьому російські "художниці" ставали найсильнішими в індивідуальному багатоборстві на 12 поспіль європейських першостях, а в командному багатоборстві представницям Росії не було рівних на дев'яти чемпіонатах поспіль.