Український біатлоніст Денис Насико став переможцем контрольної гонки, в якій взяли участь спортсмени зі збірних Фінляндії, Казахстану та України. Гонка відбулася у фінському Контіолагті.

Секретом успіху Насика стала чиста стрільба. 28-річний біатлоніст закрив усі 10 мішеней та показав найкращий результат. Всього в гонці взяли участь 43 атлети.

У топ-10 забігли троє українців

Компанію Денису на п'єдесталі пошани склали Якко Ранта та Туомас Хар’юла, які стабільно представляють Фінляндію на Кубку світу. Обидва припустилися однієї хиби на стрільбі стоячи.

Серед українців у топ-10 також забігли Артем Тищенко та Богдан Цимбал. Тищенко відпрацював без промахів, а Цимбал не закрив дві мішені на стрільбі стоячи.