Денис Молчанов / Андрій Голубєв – Юкі Бхамбрі / Джуліан Кеш 2:0 (7:6, 6:2)

У Стокгольмі підійшли до завершення чоловічі тенісні турніри категорії АТР250. Змагання проходили як в одиночному розряді, так і в парному, пише 24 канал.

До теми Леся Цуренко з боєм поступилась першій ракетці Італії за крок до фіналу в Тунісі: відеоогляд гри

Другий трофей для українця

В останньому брав участь українець Денис Молчанов, який заявився у парі з Андрієм Голубєвим – громадянином Казахстану, який народився у Волгоградські області РФ. Турнір вийшов для них надуспішним, адже вже у першому раунді дует вибив головних фаворитів змагання – Гонсалеса та Молтені з Аргентини.

У підсумку Молчанов з партнером дістались фіналу, де їх суперниками стали Джуліан Кеш (Велика Британія) та Юкі Бхамбрі (Індія). Україно-казахська пара була андердогом, але все ж змогла здобути перемогу.

Перший сет завершився тайбрейком, де у напруженій боротьбі (10:8) взяли гору Молчанов та Голубєв. Другий же дався їм легше – жодного програного брейка та 6:2 у підсумку.

Таким чином, Молчанов здобув свій другий трофей АТР в кар'єрі. Цікаво, що перший Денис виграв у Марселі в лютому 2022-го в парі з росіянином Андрієм Рубльовим.

Павєл Котов – Гаель Монфіс (Франція) 1:2 (6:4, 6:7, 3:6)

Також дав привід українцям для радості і фінал в одиночному розряді. Там українці участь не брали, а у фінал вийшов "нейтральний" росіянин Павєл Котов. Його суперником у боротьбі за титул став француз Гаель Монфіс.

Він є чоловіком першої ракетки України Еліни Світоліної. До речі, українка спостерігала за грою тенісиста з трибун. Стартовий сет залишився за представником країни-терористки, але потім Гаелю вдався камбек.

Другий сет француз виграв на тайбрейку, а третій – із впевненим рахунком 6:3. Для Монфіса це 12-ий титул АТР в кар'єрі. В останній раз Гаель вигравав фінал у січні 2022-го в Аделаїді, де переграв у фіналі іншого росіянина Карена Хачанова.