"Луческу сам кожного матчу додає тиску на арбітрів"

Наставник Шахтаря Роберто Де Дзербі захистив свою команду після критики Мірчі Луческу. Італійський фахівець заявив, що у повазі до суперника не слід сумніватись.

Детальніше Ми – чемпіони і виграли Кубок, а цю гру можна було не проводити, – Луческу про Суперкубок

Тренер зазначив, що румунський спеціаліст сам під час поєдинків робить тиск на арбітрів.

Я поважаю всіх. Але якщо Луческу каже, що у нас не було поваги, позаяк він сам кожного матчу додає тиску на арбітрів, то такі моральні уроки я не приймаю. Мені не подобається, коли хтось вважає мене дурнем
– розповів італієць.

Де Дзербі не применшує заслуг Динамо, яке стало чемпіоном УПЛ. Мірча Луческу – маестро. Саме так вважає головним тренер Шахтаря. Де Дзербі запевнив, що ніколи не робить тиск на рефері.

Луческу образився на колишню команду

  • Після матчу, у якому Динамо з нищівним рахунком 3:0 програло Шахтарю, Мірча Луческу розкритикував поведінку тренерського штабу та гравців донецького клубу.
  • Румун після гри звинуватив їх в агресії та неповазі до київського клубу. "Гірники" постійно вибігали до поля з лави для запасних, пояснюючи щось судді та кричали у бік киян. Він сподівається, що у наступному поєдинку такого зі сторони донеччан вже не буде.
  • На церемонії нагородження "Містер" разом зі своїми помічниками вирішив проігнорувати коридор пошани, який зробили гравці Шахтаря.