Вже у суботу, 28 січня, український боксер Артем Далакян проведе черговий бій. Суперником нашого спортсмена стане костариканець Давід Хіменес, пише 24 канал.

До теми Український боксер Далакян провів битву поглядів з претендентом на пояс WBA: відео

Поєдинок пройде в Лондоні на "OVO Arena Wembley" в андеркарді головного бою вечора – Артур Бетербієв проти Ентоні Ярда. Напередодні зустрічі Далакян та його візаві провели процедуру зважування.

На ній боксери показали майже однакову вагу. Далакян важить 50,6 кілограма, тоді як Хіменес – 50,4 кілограма. Нагадаємо, що Артем захищатиме пояс WBA у найлегшій вазі.

ВІдео процедури зважування:

Його українець здобув у 2018 році, коли переміг американця Браяна Вілорію. Після цього Далакян провів п'ять успішних боїв-захистів (всі в Києві), перемігши Таєна, Леброна, Таворнхама, Переса та Консепсьйона. За всю кар'єру Артем виграв всі 21 поєдинки (15 – нокаутом).

Читайте також Я думаю у Великій Британії всім сподобається мій бокс, – Далакян напередодні захисту титулу

Його опонент у звітному бою також не програвав, здобувши перемогу у всіх 12-ти зустрічах (дев'ять з них нокаутом). В останньому Хіменес переміг Рікардо Сандоваля рішенням суддів, завдяки чому став обов'язковим претендентом на бій за пояс WBA.