На чемпіонаті світу-2023 розіграють останні два комплекти нагород, а Україна досі не здобула жодної медалі. У чоловічій гонці у нашої збірної буде подвійний шанс.

Читайте також Україна провалила естафету, Франція перервала переможну серію Норвегії на ЧС-2023

Представництво України

У чоловічий мас-старт відібрались одразу два українці – Антон Дудченко та капітан команди Дмитро Підручний. Наші біатлоністи спробують нав'язати боротьбу норвезьким суперникам, а особливо Йоганнесу Бьо, який збирає усі нагороди цього ЧС в Обергофі.

Підручний вийде на трасу під 17-м номером, а Дудченко матиме біб із 25-м номером.

Жіночий мас-старт пройде без українок

На жаль, у жіночому мас-старті Україна залишилася без представництва. Юлія Джима, яка потрапила у топ-30 стартового списку гонки з масовим стартом, не зможе вийти на старт. Через застуду вона пропустила естафету у передостанній день чемпіонату. Проте її стан не покращився і тренерський штаб вирішив не ризикувати її здоров'ям.

На ЧС-2023 найкращим результатом Джими є 10-те місце у змішаній естафеті. Щодо особистих гонок, то тут у Юлії є 14-та позиція у гонці переслідування та аж 40-ва сходинка в "індивідуалці". Також стала 29-ю у спринті.

Нагадаємо, що після ЧС-2023 із Обергофа біатлоністи переїжджають до чеського Нове-Мєсто, де відбудеться сьомий етап Кубка світу з біатлону. Вже 2 березня чоловіки позмагаються у 10-кілометровому спринті.