Швейцарія – Словаччина 8:1 (1:0, 3:0, 4:1)

До слова Олімпік може не отримати атестат, після чого припинить існування, – ЗМІ

Збірна Швейцарії зустрічалася з командою Словаччини і розгромила суперника з рахунком 8:1.

В першому періоді відзначився Рафаель Діас і вивів швейцарців вперед. На 21-й хвилині Свен Андрігетто збільшив перевагу швейцарців, на 26-й Ромен Льоффль зробив рахунок великим, а на 36-й Грегорі Хофман закинув четверту шайбу швейцарців.

У третьому періоді у швейцарії відзначилися Тімо Маєр на 41-й хвилині, Філіп Курашов на 45-й, Грегорі Хофман оформив дубль на 53-й хвилині, а Ромен Льоффль – на 55-й. Єдину шайбу словаків закинув Міхал Криштоф.

США – Латвія 4:2 (2:2, 2:0, 0:0)

США переграла команду Латвії з рахунком 4:2. У першому періоді американці двічі виходили вперед, але обидва рази господарі льоду зрівнювали рахунок.

В середині другого ігрового відрізка збірна США забила ще дві шайби – відзначилися Тревор Мур і Меттью Бенірс. А в заключній двадцятихвилинці американці свою перевагу зберегли.