Чорноморець – Зоря 0:1

Гол: Герреро, 50

Одеський Чорноморець через кадрові перестановки невдало стартував у чемпіонату України сезону-2024/25. Натомість Команда Юрія Коваля у першому турі обіграла Інгулець (2:1), пише 24 Канал.

Гол Герреро приніс перемогу Зорі

У першому таймі суперники не зуміли розмочити рахунок. На перерву команди пішли з нулями на табло.

На 50-й хвилині зустрічі гості вийшли вперед. Панамський форвард Герреро результативно замкнув навіс у виконанні Антюха.

До завершення поєдинку рахунок не змінився. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Зоря з рахунком 1:0.

Відеоогляд матчу Чорноморець – Зоря

Турнірне становище команд

• Луганська Зоря здобула дві перемоги на старті чемпіонату. Команда Коваля очолила турнірну таблицю УПЛ, маючи в активі 6 балів.
  • Чорноморець після зміни на тренерському містку Романа Григорчука на Олександра Бабича зазнає другої поспіль поразки. Наразі команда перебуває на передостанній сходинці.