Чорноморець – Кривбас 1:2

Голи: Брагару, 44 – Луньов, 47, Бандейра, 72

У першому колі мінімальну перемогу (1:0) святкував Кривбас. В Одесі підопічні Романа Григорчука сподівалися здобути реванш, пише 24 Канал.

Вольова перемога Кривбасу

Господарі поля віддали ініціативу гостям, сподіваючись піймати їх на контратаці. Задум спрацював на 44-й хвилині зустрічі. Авагімян протягнув м'яч лівим флангом і зробив навіс у штрафний майданчик на Брагару. Майбутній футболіст Динамо пошив у дурні п'ятьох гравців Кривбасу та пробив поруч зі стійкою. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь Чорноморця.

В другому таймі підопічні Вернидуба доволі швидко відновили статус-кво. Хомченовський розрізним пасом вивів на побачення з Варакутою Луньова, який в один дотик відправив м'яч у сітку воріт.

На 72-й хвилині матчу Кривбас вийшов вперед. Удар головою португальця Бандейри не залишив шансів Варакуті.

Гості зуміли зберегти переможний рахунок до фінального свистка, здобувши важливі три бали.

Турнірне положення

• Чорноморець залишився на 8-й сходинці турнірної таблиці. Проте його може випередити черкаський ЛНЗ, який у 25-му турі гратиме проти Олександрії.
  • Кривбас перервав свою двоматчеву нічийну серію. Команда Вернидуба зрівнявся за очками з київськими динамівцями. В обох команд по 51 заліковому пункту, але у киян ще дві гри в запасі.