Чорноморець – Колос 1:0

Гол: Путря, 76, з пенальті.

Команда Романа Григорчука провалила кінцівку осінньої частини чемпіонату, опинившись на 10-й сходинці. Натомість Колос останні 9 зустрічей не програвав, пише 24 Канал.

До теми Кривбас – зимовий чемпіон УПЛ: команда Вернидуба підписала мирову з кризовою Зорею – відео

Ковалівці мають найкращий захист в лізі. У 15 поєдинках Колос пропустив лише 9 м'ячів. У матчі проти "моряків" команда Вишняка теж робила ставку на захист.

За підсумком першого тайму жодній з команд не вдалося "розмочити" рахунок. Здавалося, що поєдинок завершиться внічию.

На 75-й хвилині поєдинку арбітр призначив пенальті у ворота гостей. Одинадцятиметровий впевнено виконав Путря, пробивши по центру воріт.

Колос намагався врятувати поєдинок, але гра так і завершилася з рахунком 1:0 на користь "моряків".

• Команда Григорчука перервала неприємну програшну серію, яка тривала 4 матчі. В турнірній таблиці Чорноморець піднявся на 8 сходинку.
  • Колос зазнав першої поразки в останніх 10 матчах. На зимову перерву команда Вишняка пішла на 9-му місці УПЛ.