Чорноморець – Дніпро-1 0:3

Голи: Пихальонов, 40, Дубко, 51 (авт.), Адамюк, 61

Команди грали лише на перемогу, яка могла стати першою для обох клубів у новому сезоні. Вже на 13-й Чуже міг змінювати нулі на табло. Але його удар впритул воріт заблокував Кадірі.

Вже через декілька хвилин Маріо майстерно оброби передачі, але м'яч після його пострілу полетів вище воріт. Команди довго не могли створити момент.

Лише у середині тайму прокинувся Чорноморець. Але не зміг створити бодай чогось справді небезпечного.

У середині першої 45-хвилинки Назаранко пробив близько з 20 метрів – Кучерук продемонстрував свою майстерність. Відразу момент у Довбика. Але знову дива на заваді голу став воротар Чорноморця.

Знову активний Чуже взяв участь в атаці. Пихальонов обігрався у стіночку з Чуже та пробив з лінії штрафного майданчика. На 19-й хвилині Дубко збив Назаренка на лінії майданчика. Дніпро-1 отримало право на штрафний зі небезпечної позиції – "моряків" врятувала стійка після удару Довбика.

На 40-й хвилині Дніпро-1 нарешті розмочив нулі на табло. Чуже віддав у штрафний на Пихальонка, який впритул розстріляв ворота Чорноморця – 0:1.

Найкращі моменти першого тайму: відео

В одні ворота "моряків"

Команди пішли за на відпочинок за мінімальної переваги гостей. По перерві Дніпро-1 включив швидкості та довів рахунок до розгромного.

На 51-й хвилині Назаренко з флангу змістився до штрафного та спробував виконати простріл. Але на його став підкат від Дубка. Однак гравця "моряків" спіткала невдача. М'яч від рикошету попрямував у сітку воріт господарів – 0:2.