Обшуки в Кернеса та Добкіна

– Цікаво дивитись на такі шоу. Їх було вже достатньо і, на жаль, після них нічого не трапляється. Громадськості не так цікаво дивитись на маскі-шоу, як цікаво побачити результат після них – відкриття кримінальних проваджень чи чудових процесів.

Візит закордонних дипломатів в зону АТО

Цей візит знаковий. Дуже важливо, що дипломати поїхали далі за Київ. Було б ще краще, якби вони вийшли на вулиці Краматорська, де на них чекав мітинг. Адже із представниками місії ОБСЄ – вони можу зустрітися і в Києві.

Транш від МВФ

– Для країни – це безумно добре. Але самі українці вважають, що це погано. Опитування на сайті "24" показало, що більшість людей впевнені, що ці гроші розкрадають і реальної допомоги держава не отримує.

Політикам варто краще пояснювати, куди ідуть ці гроші і як це пов'язано, скажімо, із рівнем мінімальної заробітної пенсії чи зарплати. Можливо. тоді б ставлення було б інакше.

Фінал Ліги чемпіонів в Києві

– Впевнений, що турнір пройде на високому рівні. Проте я не згодний, що це свято для українських вболівальників. Адже на стадіон українців потрапить не так багато. Левова частка квитків піде УЄФА, а лише невелика частина – у продаж.

Ціни стартуватимуть від 70-80 євро, а можуть сягати і 500 євро за квиток. Далеко не кожен український вболівальник зможе собі це дозволити.

– Стадіон "Олімпійський" спроектований так, що він впорається із великою кількістю людей. Розрахований він на 70 тисяч людей. Проте організаторам доведеться викластись на повну, щоб не виникало жодних проблем чи тисняви на вході-виході.

Досягнення параолімпійців

– Наші спортсмени показують дуже хороші результати. Але треба визнати, що ми до цього йшли, а результати – цілком логічні. В 1996 році наша Збірна посіла 44 місце, в 2008 році – 6 місце, а в 2012 році – 4 місце. Тобто, вихід у трійку – є прогнозованим.