Гравець Полісся штовхнув арбітриню під час гри: він вже попросив вибачення – скандальне відео

10 квітня 2023, 13:38

Матч лідера Першої ліги України Полісся проти запорізького Металурга запам'ятався не так трьома голами, як скандалом наприкінці поєдинку. Головним винуватцем епізоду став Вадим Червак.

У першому таймі команди обмінялись голами та пішли на перерву за рівного рахунку 1:1. Свої прізвища у протокол матчу записали Пилип Будківський (Полісся) та Олексій Сидоров (Металург Запоріжжя), пише 24 Канал.

​До теми Перша ліга повернулась: сенсаційна поразка Полісся та успіх ЛНЗ і Карпат – відео матчів

Емоції взяли гору над професіоналізмом

На 78-й хвилині запорізький клуб отримав чудову нагоду повести у рахунку – пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Сидоров та оформив дубль у ворота лідера Першої ліги України. Металург вийшов уперед 1:2.

Житомирському клубу потрібно було відігруватись у рахунку. Але замість голів у грі відбувся скандал, у який вляпався футболіст Полісся Вадим Червак.

Все сталось через падіння Артема Козака у штрафному майданчику запорізького Металурга. Головна арбітриня зустрічі Софія Причина не повелась на вмовляння футболістів Полісся, які вимагали поставити пенальті. Але суддя не побачила у цьому епізоді фолу.

Тоді навколо Причини зібрались гравці житомирського клубу, які намагались вплинути на арбітриню, аби та змінила своє рішення на їх користь. Найактивнішим у цій ситуації був 23-річний захисник Червак. Вадим підбіг до судді та штовхнув її у спину.

Софія Причина одразу покарала футболіста за надмірні емоції, показавши червону картку. Червак був вилучений із поля.

Відео скандального епізоду у матчі Полісся – Металург Запоріжжя

• Поєдинок закінчився сенсаційною виїзною перемогою запорізького Металурга над Поліссям 1:2.
  • Підопічні Юрія Калитвинцева опустились на другу сходинку, пропустивши повз себе Оболонь-Бровар. Різниця між клубами в лише в один бал.
  • Металург Запоріжжя з 10 очками йде на 4-й позиції.

Визнав свою провину

Після матчу Вадим Червак попросив вибачення у головної арбітрині зустрічі, команди та усіх уболівальників, які стали свідками цієї неприємної ситуації.  Футболіст зробив це через свою сторінку в інстаграмі.

"Шановні вболівальники та глядачі, які стали свідками сьогоднішньої, безглуздої ситуації під час матчу. Я хочу принести свої щирі вибачення за свій вчинок, за свої дії які були зроблені під час другого тайму. Мова саме про сутичку яка відбулась з Арбітринею наприкінці матчу", – розпочав публікацію захисник.

Футболіст Полісся визнав свою провину та заявив, що прийме усі покарання після такого емоційного вчинку.

В першу чергу хочу висловити свої щирі вибачення до арбітрині Софії Причини, якій я завдав незручності у цій ситуації. А також, перед кожним із вас, хто став свідком цієї сутички. Я знаю та усвідомлюю, що моя поведінка й вчинок неправильний, я не мав права цього робити та піддаватись своїм емоціям,
– написав Червак.

"Мій вчинок був викликаний емоціями та даним обставинам які спровокували таку поведінку. Але це, звичайно, не виправдовує мій вчинок, та не послаблює провину яку я відчуваю. Я дуже шкодую про те, що трапилось і я готовий зробити все, що в моїх силах, щоб виправити ситуацію. Я сподіваюсь на ваше розуміння та ще раз прошу вибачення перед кожним із вас!", – додав винуватець у складі Полісся.

Відзначимо! 23-річний захисник Вадим Червак виступає за Полісся з кінця липня 2022 року. Футболіст відіграв за житомирський клуб 11 матчів, у яких не запам'ятався жодною результативною дією. До цього виступав за празьку Спарту. Контракт із клубом Першої ліги України розрахований до кінця червня 2025 року.