Місцеві охоче допомагають

Напередодні директор стадіону Андрій Волков звернувся до містян із проханням допомогти розібрати завали. Чернігівці відгукнулися на прохання.

До теми Вирви глибиною 6 метрів: жахливі фото розбитого стадіону Десни після приходу "асвабадітєлєй"

Я хочу сьогодні звернутися до усіх небайдужих нашого міста, нашого стадіону. До тих, хто коли-небудь був пов’язаний футбольними, легкоатлетичними, важкоатлетичними, боксерськими зв’язками з нашим стадіоном. Хочу повідомити – починаючи від завтра ми починаємо велике прибирання нашого стадіону. І дуже хочу попросити у вас допомоги,
– сказав Андрій Волков.

За словами Волкова, окрім майже сотні небайдужих містян на стадіоні працювали й 40 рятувальників.

Директор стадіону був вражений такою підтримкою від міста. За його словами сьогодні вони зробили велику частину роботу на стадіоні – розчистили проїзд для важкої техніки.

14 квітня з 10 ранку Андрій Волков запрошує чоловіків допомогти – потрібно буде перенести важкі спортивні конструкції. Допомога жінок поки не потрібна. Далі завалені трибуни та підтрибунні приміщення стадіону будуть розбирати рятувальники.

Відео зі стадіону Десни у Чернігові: Суспільне

  • У стадіон Десни в Чернігові прилетіло 8 снарядів. Його обстрілювали три ночі. В першу ніч туди потрапила ракета, в другу обстріляли з "Градів", в третю – ще один обстріл авіацією.
  • Працівники клубу кажуть, що стадіон імені Гагаріна не підлягає відновленню. Його треба повністю зносити. Біля арени була невелика база Десни – її теж знищили.