БК "Черкаські Мавпи" офіційно повідомив, що припиняють співпрацю Олександром Кобцем.

До речі П'яна бійка в ресторані: "Одеса" вигнала американських баскетболістів

Причини розірвання контракту

На сайті "Черкаських Мавп" повідомляється, що клуб вважає, що Олександр Кобець брав участь у спортивних тоталізаторах і маніпулював результатами матчів у нинішньому баскетбольному сезоні.

З огляду на неприпустимість, аморальність та протизаконність подібних дій, клуб вважає, що продовжувати відносини із цим баскетболістом є неможливим!,
– мовиться у повідомленні.

"Черкаські Мавпи" передадуть інформацію про дії Кобця до Комісії з правових відносин Федерації баскетболу України та ініціюють розгляд цієї справи.

Кобець спростовує звинувачення

Сам баскетболіст у коментарях до новини на сайті basket.com.ua спростував звинувачення.

"Це дуже серйозна заява, яка не відповідає дійсності, я тягнув команду, як міг. Можна переглянути всі ігри. Кожен момент. Чекаю доказів. Це просто немислимо", – написав Кобець.

Що відомо про Кобця?

24-річний вихованець "Мавп". Рекордсмен в історії клубу за кількістю набраних очок (1880). Він повернувся до черкаського клубу у січні 2020 року після виступу за фарм-клуб "Вашингтон Візардс" "Кепітал Сіті Гоу-Гоу". Кобець – чемпіон Української суперліги сезон 2017/2018. Бронзовий призер Кубка Світу 2017 по баскетболу 3х3 у складі національної збірної України.