Цього сезону в УПЛ утворилась серйозна конкуренція у боротьбі за перші місця. Лідером таблиці є Кривбас, який випереджає Полісся на один бал.

До теми Динамо вже не тіньовий лідер, Срна дебютує з перемоги: як виглядає таблиця УПЛ після 11 туру

Особливо варто відзначити прогрес житомирського клубу. Минулого сезону Полісся ще виступало у Першій лізі, а вже цього сезону обігрувало Динамо та Ворсклу на рівні УПЛ.

Враховуючи фінансові можливості, житомирці ставлять перед собою амбітні завдання. Ексгравець Шахтаря та збірної України навіть вірить, що команді Юрія Калитвинцева вдасться стати сенсаційним чемпіоном.

Полісся дуже міцно посилило свій склад. Вони практично зі всіх клубів зібрали досвідчених гравців та підписали якісних легіонерів. У команді є велика конкуренція. Буткевич вкладає хороші гроші, будується інфраструктура. Звісно, що в таких умовах у команди буде результат. Я вважаю, що саме Полісся може стати "українським Лестером". Також Вернидуб у Кривбасі зібрав хорошу команду. Рух може претендувати на високі місця. Ми бачимо, що у наших грандів дуже багато проблем. Тому у цьому сезоні варто очікувати сюрпризів,
– зазначив Шевчук.

Читайте також Форвард Полісся із переломом допоміг команді створити головну сенсацію сезону УПЛ

Нагадаймо, що Лестер став одним із найбільш сенсаційних чемпіонів за всю історію футболу. "Лисиці" у 2014 році повернулись в АПЛ після довгої перерви, а у 2015-му ледь врятувались від вильоту, хоч і посіли 14 місце.

Перед сезоном 2015-2016 команду Раньєрі вважали одним із кандидатів на виліт. Втім італійцю вдалось створити гучну сенсацію та зробити Лестер чемпіоном Англії. Саме у тій команді засяяли такі зірки, як Варді, Марез, Канте, Шмейхель та інші.