Один із таких стався в матчі другої ліги Естонії між Хар'ю та талліннським Калевом U-21. У ньому гравець гостей забив унікальний гол, зважившись на удар, якого ніхто не очікував, пише 24 Канал.

Нестандартне рішення

Господарі поля були явними фаворитами поєдинку й на 52-й хвилині повели в рахунку 2:1. Молодіжній команді Калева довелося починати гру з центра поля, що вона зробила дуже ефектно та ефективно.

Традиційне введення м'яча мав зробити 21-річний фінський форвард Онні Суутарі. Він стояв обличчям до своїх воріт, щоб віддати пас одному зі своїх партнерів, проте в останній момент вирішив діяти нестандартно.

Нападник різко обернувся в бік половини поля суперника й одразу завдав удару, здивувавши голкіпера суперника, який вийшов з воріт. Тому лише залишалося спостерігати як м'яч залітає йому за комірець.

Красивий гол з центра поля: дивіться відео

Зазначимо, що врешті-решт матч закінчився з рахунком 3:3. Онні Суутарі провів на полі 55 хвилин та відзначився дублем.