Український біатлоніст допустив тільки два промахи на чотирьох вогневих рубежах і продемонстрував чудову швидкість, що дозволило йому здобути перемогу. Дмитро подолав дистанцію за 31 хвилину та 54 секунди.

Друге місце здобув титулований норвежець Йоганнес Бьо, який допустив три промахи на останній стрільбі. Саме вони завадили Бьо втрутитися в боротьбу за золото. На третьому місці фінішував представник Франції Кентен Фійон-Має, який напередодні не дозволив Підручному здобути бронзу.

Інший представник України – Руслан Ткаленко завершив гонку на 38 місці. Він допустив 2 промахи й програв Підручному понад 3 хвилини.