Мальорка – Атлетік 0:0

Нереалізовані пенальті: Бастідас, 82 – Адуріц, 90+6

Матч видався доволі важким для обох команд. У другому таймі вони переграли аж 9 хвилин. І до останньої з них у матчі була чимала напруга.У першому таймі команди обмінялися небезпечними моментами. Гостріше виглядали господарі. Але й "баски" мали чим на це відповісти. Тож роботи у голкіперів обох команд вистарчало. В одному з моментів лише стійка врятувала "Атлетік" від пропущеного голу.

До слова: Гол Ярмоленка визнали найкращим у серпні за "Вест Хем"

На 81-й хвилині у ворота "Атлетіка" було призначено пенальті. Удар пішов виконувати Бастідас, але пробив повз кут воріт.

Коли вже йшов доданий арбітром час, право на пенальті отримав і "Атлетік". При цьом арбітр прийняв це рішення після сигналу від асистента та перегляду VAR. До цього він відхилив усі вимоги про призначення пенальті. Але удар в Адуріца не вийшов. Дещо слабкий та й не у сам кут воріт, тож голкіпер впіймав м'яч.

У відповідь "Мальорка" таки забила, але гол не зарахували через положення поза грою.

На 90+7 хвилині арбітр ще раз був змушений передивлятися відеоповтор. Але так і не знайшов підстав призначити пенальті у ворота "Атлетіка". Гра так і закінчилася внічию 0:0.

Мальорка – Атлетік відеоогляд матчу

Реал – Леванте 3:2
Голи: Бензема, 25, 31, Каземіро, 40 – Майорал, 49, Мелеро, 75

Мадридський "Реал" у нервовому поєдинку зумів перемогти "Леванте". "Вершкові" перемагали після першого тайму 3:0, однак пропустили два голи в другому таймі. Все ж "Леванте" не зумів вирвати нічию.

Реал – Леванте відеоогляд матчу

Леганес – Вільярреал 0:3
Голи: Морено, 26, 90+3, Сілва, 39 (авт.)

Розгромної поразки зазнала колишня команда українського воротаря Андрія Луніна "Леганес". "Пепінерос" у рідних стінах були розгромлені "Вільярреалом".

Леганес – Вільярреал відеоогляд матчу

Реал Сосьєдад – Атлетіко 2:0
Голи: Едегор, 58, Монреаль, 61

Реал Сосьєдад – Атлетіко відеоогляд матчу

Несподівано програв "Атлетіко". "Матрацники" на виїзді поступилися "Реал Сосьєдаду". Підопічні Дієго Сіміоне не спромоглися навіть на гол.

Барселона – Валенсія 5:2
Голи: Фаті, 3, де Йонг, 7, Піке, 52, Суарес, 61, 82 – Гамейро, 29, Гомес, 90+2