26 січня у межах чемпіонату Європи з біатлону, що проходить у словацькому Брезно-Осрблі, відбулася чоловіча спринтерська гонка. У спринті взяли участь 128 спортсменів, серед них шестеро українців, пише 24 Канал.

Українці не потрапили до топ-10

Найкращим у складі збірної України став Віталій Мандзин, який завдяки чистій стрільбі посів 12 місце. Дмитро Підручний з двома промахами посів 20 місце, а Антон Дудченко – 25-те.

Артем Прима, Тарас Лесюк та Артем Тищенко не потрапили до топ-40, але кваліфікувалися до гонки переслідування.

Виграв гонку француз Антонен Ґіґонна, якому підкорилися усі 10 мішеней. Також на п'єдестал пошани забігли норвежці Йохан-Олав Ботн та Ісак Фрей.