У першому таймі команди обмінялись голами та пішли на перерву за рівного рахунку 1:1. Такі цифри на табло тримались до компенсованого арбітром часу до матчу, пише 24 Канал.

Варто побачити Футболіст ексклубу Ярмоленка в АПЛ забив гол ударом "скорпіона": фантастичне відео

Неймовірної краси гол

Лише на сьомій компенсованій хвилині Пеньяроль вдруге за поєдинок повів у рахунку та зробив ще й яким чином. 32-річний нападник Абель Ернандес ударом через себе замкнув передачу з флангу.

Пеньяроль за лічені секунди до фінального свистка вирвало перемогу у Пласа Колонія 1:2.

Неймовірний гол через себе в Уругваї: дивіться відео

Пеньяроль із 27 очками очолює турнірну таблицю Прімери після 12 турів. Пласа Колонія з 13 балами йде лише 12-ю серед 16 колективів.

Головне про автора красивого голу Абеля Ернандеса

• Абель Ернандес є досвідченим футболістом уругвайського Пеньяроля, який приєднався до команди взимку 2023 року. Підписав контракт до кінця 2023 року. Однак за свою кар'єру вже встиг пограти у багатьох клубах.
  • Це вже другий прихід нападника у цей клуб, за який виступав у далекому 2008-му.
  • Після чого пограв у Палермо, Халлі, Аль-Ахлі, ЦСКА Москва, Інтернасьоналі, Флуміненсе, Атлетіко Сан-Луїс, яке було останньою командою якраз до повернення у рідний Уругвай.
  • Найбільше матчів за кар'єру провів за італійське Палермо – 122 поєдинки (36 голів та 10 асистів).
  • А от за Пеньяроль загалом вже встиг відіграв лише 10 матчів, у яких забив 4 голи.