У бельгійському Антверпені завершились змагання на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, пише 24 канал. На останній день був винесений розіграш медалей в опорному стрибку.

До теми Найкращий результат в історії України: Ковтун на ЧС зі спортивної гімнастики став віцечемпіоном

Боротьба українців за бронзу

До фіналу пройшли вісім атлетів, серед яких було двоє українців. У кваліфікації Ігор Радівілов та Назар Чепурний показали другий та третій результат відповідно.

У фіналі кожен учасник виконав по два стрибка. Сума оцінок за кожний з них ділилась навпіл для визначення місць у заліку. Першим вийшов Радівілов, який трохи краще виконав перший стрибок (на 0,3 бала).

В середньому українець отримав 14,750 очок, що дозволило йому застрибнути у топ-трійку. Втім пізніше його звідти витіснив Назар Чепурний. Гімнаст із Черкас показав більш рівні результати і у підсумку зовсім трохи випередив Радівілова – 14,766.

Результати фіналу з опорного стрибка на ЧС-2023 зі спортивної гімнастики:

1. Джейк Джерманн – 15,050
  2. Хой Янг – 14,849
  3. Назар Чепурний – 14,766
  4. Ігор Радівілов – 14,750

Дві медалі на ЧС

Ця бронза стала першою нагородою в рамках чемпіонатів світу для 21-річного Назара. Загалом же Україна має дві медалі на ЧС-2023. Раніше срібло підкорилось Іллі Ковтуну у багатоборстві.

Наша команда посіла 9 місце у загальному медальному заліку. Крім того, на цих змаганнях Україна здобула дві олімпійські ліцензії – для чоловічої збірної та для Анни Лащевської у багатоборстві.