Челсі – Ноттінгем Форест 2:2

Голи: Стерлінг, 51, 58 – Авонійі, 13, 62

Михайло Мудрик розпочав матч із лави запасних. Вже на 13-й хвилині зустрічі гості повели у рахунку 0:1. Все розпочалось із вкидання з ауту. Ковачич втратив м'яч у боротьбі, м'яч дійшов до протилежного флангу. Лоді зробив навісну передачу на Авонійі, який найкраще зіграв на другому поверсі та вивів свою команду уперед, пише 24 Канал.

Дивіться також Асист Циганкова допоміг врятувати Жирону від поразки від Реал Сосьєдад – відеоогляд

Не найкращим чином у цьому епізоді зіграв Сілва, а Менді невдало вийшов із воріт.

Голл класно хитнув суперника на фланзі та зробив ідеальну передачу на голову Феліксу. Голкіпер впевнено забрав м'яч до рук.

У першому таймі команди більше не забивали – 0:1 на користь "лісорубів".

На старті другої 45-хвилинки гості могли подвоїти свою перевагу. Ніакате зовсім трохи не вистачило, аби замкнути передачу з кутового. Сам захисник Ноттінгема залетів у сітку воріт, а м'яч – ні.

Челсі відповіло гольовою атакою. Чалоба прострілив у центр штрафного Ноттінгема, де перебував Стерлінг. Рахім без перешкод залишалось лише замкнути простріл, що він і зробив – 1:1.

Сім хвилин знадобилось Стерлінгу, аби оформити дубль. Рахім красивим дальнім ударом вперше у матчі вивів Челсі уперед 2:1. Перед цим "сині" могли повести, якби постріл Фелікса був точнішим.

Однак перевага господарів протрималась лише чотири хвилини. Авонійі знову класно зіграв головою у штрафному "аристократів" і зробив рахунок рівним 2:2.

Бойова мирова 2:2 протрималась до фінального свистка. Мудрик спостерігав за грою із лави запасних.

• Челсі втратило перемогу та з 43 балами йде на 11-й позиції в АПЛ.
  • Ноттінгем Форест набрав 34 очки та посідає 16-ту сходинку турнірної таблиці. Перед зоною вильоту перевага у "лісорубів" лише у 3 пункти.

Челсі – Ноттінгем Форест: відеоогляд матчу