Обидві команди зараз є чи не найголовнішими претендентами на перемогу в чемпіонаті. Прометею вдалося зберегти лідерів минулого сезону, підсиливши ростер досвідченими виконавцями. В Будівельнику чимало новачків, серед яких і з досвідом виступів в НБА. І чи не головний трансфер в літнє міжсезоння в українському баскетболі провів саме Будівельник, підписавши Богдана Близнюка, колишнього лідера Київ-Баскета.

Якщо для Будівельника матч за Суперкубок України 22 вересня буде першою офіційною грою в новому сезоні, то Прометей вже зіграв перші матчі. Команда Ронена Гінзбурга вдало подолала три етапи кваліфікації Ліги чемпіонів, здобувши три перемоги та гарантувала собі участь на груповій стадії турніру.

Детальніше Прометей зіграє у баскетбольній Лізі чемпіонів: суперники та дати матчів

В минулому сезоні команди на паркеті зустрічалися п'ять разів. До чотирьох матчів регулярного чемпіонату варто додати й матч у чвертьфіналі Кубка України. Будівельник святкував перемогу в чотири рази.

Хто буде переможцем цього разу – покаже лише гра. Букмекери незначну перевагу віддають саме київській команді. Перемогу Будівельника в Favbet оцінили коефіцієнтом 1,7. На перемогу Прометея приймають ставки з коефіцієнтом 2,08.