У Миколаєві залишився батько чемпіона

Спортсмен народився у Миколаєві. Через повномасштабну російсько-українську війну він змушений був покинути рідне місто.

Читайте також Українські стрибуни у воду звинувачують головного тренера збірної у погрозах та приниженні

У Миколаєві залишився його батько Віктор. Матір юного чемпіона Олена розповіла, що їхній будинок пошкодили російська армія. У перші дні повномасштабного наступу росії вона разом з дітьми виїхала до Словаччини.

Два касетні снаряди вже прилітали в нашу оселю. У нас приватний будинок. Снаряд пролетів з одного поверху на інший, побило ванну, стелі. Але тут найголовніше, що ніхто не постраждав. Перше, що я його запитала: "З тобою все нормально? Коти, собаки живі? Все інше – відновимо. Найголовніше – життя,
– сказала Олена.

Попри те, що Миколаїв обстрілюють і вдень, і вночі, Віктор Середа не має наміру кидати свій будинок, бо боїться не лише російських снарядів, а й українських мародерів.

"Віктор каже: "Олено, якщо я поїду з Миколаєва, то тут все розтягнуть. Бо поряд у нас будувалися сусіди, Вітя глянув, а балки вже вкрали. Причому приїхали вантажною машиною серед білого дня. Сусіди розповіли чоловікові. Він зазначає, що якби бачив, то вони цього не зробили б", – розповіла матір спортсмена.

І хоч Середа-старший потихеньку ремонтує будинок, ночувати доводиться у свого двоюрідного брата. Також Олена розповіла, що через війну у чоловіка немає роботи.

Середа здобув "срібло" чемпіонату світу-2022

  • Українська пара Олексій Середа та Софія Лискун підійнялись на другу сходинку п'єдесталу на ЧС у Будапешті.
  • Дует здобув "срібло" зі синхронних стрибків у воду з 10-метрової вишки у змішаному розряді.
  • Це дебютна в історії України медаль на чемпіонатах світу саме у цьому виді програми, нагороди в якому вперше було розіграно у 2015 році.
  • Зазначимо, що Олексію лише 16 років.