Соболь відзначився фантастичним голом зі штрафного за Брюгге: переможне відео

2 жовтня 2022, 09:16

У суботу, 1 жовтня, Брюгге на власному полі приймав Мехелен, за який раніше донедавна Мар'ян Швед. У 10-му турі Ліги Жупіле господарі здобули переконливу домашню перемогу.

Дебютний гол у сезоні неймовірної краси

Перша частина зустрічі закінчилась мінімальною перемогою господарів 1:0. Все завдяки голу Феррана Ютгла, повідомляє 24 канал.

​Дивіться також Безус красиво обіграв усіх та відзначився переможним голом за Омонію: результативне відео

Після перерви Брюгге не зупинився та продовжив футбольне побиття Мехелена. На 53-й хвилині госполарі заробили право на штрафний з дальньої відстані. До м'яча підійшли двоє гравців Брюгге, серед яких був українець Соболь. Едуард вирішив не робити закидання у штрафний, а потужним ударом вразив ближню стійку воріт суперника.

Відео шаленого голу Соболя

Неймовірний штрафний від Соболя подвоїв перевагу Брюгге у матчі. Наприкінці поєдинку господарі довели рахунок до розгромного 3:0.

Соболь відіграв увесь матч, а Роман Яремчук з'явився на полі на 59-й хвилині. Але не відзначився голом.

Статистика. Це перший гол Соболя за вісім зіграних матчів у новому сезоні-2022/2023.
  • Після 10-ти турів Брюгге з 22 очками замикає трійку лідерів турнірної таблиці, поступаючись лише Антверпену та Генку.
  • Мехелен здобув 11 балів та йде на 12-му місці.