Пентакампеони у матчі з Еквадором відкрили рахунок на 28-й хвилині - Пату вистрілив головою. Але до свистка на перерву Кайседо відновив рівновагу. Якщо до цього на першості Південної Америки провалювалась оборона бразильців, то цього разу ловив гав Жуліу Сезар.

Не встигла розпочатись друга половина, солодка парочка “Сантоса” Гонзо-Неймар виводить Бразилію вперед. Але через 10 хвилин непоступливий Кайседо оформлює дубль - цього разу Жуліу Сезар не прикриває ближній кут. Виправляти помилки свого голкіпера взялись ті ж самі люди, що відзначились за Бразилію до цього. Елізада відбиває м’яча прямо перед собою - Пату такої помилки не пробачив - 3:2.

До завершення зустрічі прохід та пас від Майкона дозволяє оформити третій дубль у зустрічі після Кайседо та Пату. Записує його у свій актив Неймар. 4:2 - Бразилія виходить у чвертьфінал з першого місця.

В 1/4 пентакампеонам протистоятиме Парагвай, з яким підопічні Менезеша зіграли у нічию в рамках Групи В. В заключному турі парагвайці подарували очки Венесуелі. Попри те, що на 6-й хвилині “біло-червоні” пропустили від Рондона - завдяки Алькарасу ще в першому таймі, і Барріосу у другому Парагвай вийшов вперед.

За 4 хвилини до завершення основного часу Ріверос й узагалі зробив рахунок 3:1. Здавалось, що перемозі Парагваю уже ніщо не завадить, однак на 90-й Міку скорочує відставання до мінімуму, а вже на другій доданій хвилині Перосо ділить очки - 3:3.

Венесуела виходить у плей-оф із другого місця і у чвертьфіналі зіграє проти Чилі.