Колишній нападник збірної України та Шахтаря зробив відверте зізнання. Євген Селезньов вперше за 15 років зустрівся із рідним братом.

Читайте також Під час штурму на Південному фронті загинув лідер ультрасу ФК Прикарпаття Святослав Кондрат

Селезньов: Брат повернувся і боронить нашу Батьківщину

Виявилось, що брат Селезньова повернувся із Чехії після початку повномасштабного вторгнення та служить у лавах ЗСУ. Раніше рідна людина Євгена брала участь в АТО на Донбасі, де отримав поранення.

Брати Селезньови зробили спільне фото із футболкою Євгена з часів виступів за донецький Шахтар. У коментарях під фото свої реакції вже залишили колишні "гірники" Артем Федецький та В'ячеслав Шевчук.

Знайомтеся, це мій рідний брат. Служить в 24 ОМБр. Не бачились 15 років. Він почав з АТО, потім було поранення і 24 лютого війна застала його в Чехії. Брат повернувся і боронить нашу Батьківщину. Слава ЗСУ,
– підписав під фото Селезньов.

Поки брат Селезньова захищає України у лавах ЗСУ, то Євген активно займається допомогою військовим у тилу. Наприклад, 6 червня в Ужгороді Селезньов провів прощальний матч, під час якого збирали кошти на потреби наших захисників. Ця зустріч зібрала багато зіркових гостей, як футболу, так і шоубізу.

Також футболка Селезньова з того прощального поєдинку розігрується на аукціоні. А усі виручені від неї гроші підуть на потреби ЗСУ.