Вихованець одеського футболу встиг пограти на аматорському рівні та у Другій лізі України. У Романа залишилася дружина та двоє дітей.

Варте уваги Залишили вагітну дружину без чоловіка: на війні загинув 24-річний баскетболіст з Полтавщини

Роман Скрипнюк в селі Молодіжне, розташованому неподалік від Чорноморська. Змалку займався спортом, був вихованцем місцевого футбольного клубу Бастіон, який грав у Другій лізі чемпіонату України. У юнацькі роки Скрипнюк брав участь як у чемпіонатах Одеської області, так і у всеукраїнських турнірах.

Після цього пройшов термінову службу в армії. Повернувшись додому після служби, Роман продовжував захищати кольори місцевих футбольних клубів. Брав участь у чемпіонатах Чорноморська та Одеси, першості Одеської області та у районних змаганнях.

За минулі роки Скрипнюк встиг пограти за цілу низку команд із півдня України, такі як: Чорноморськ, Затока (Білгород-Дністровський), Трофимовець (Молодіжне), Інтер (Мала Долина), Люксор (Барабой), Efes (Чорноморськ). Останнім клубом Романа був ФК ТБТ, який є лідером відкритого чемпіонату Чорноморська з футзалу сезону 2022/2023.

З українським захисником та місцевим футболістом попрощалися 15-го березня на Одещині . 30-річний спортсмен загинув у березні у боях під Бахмутом, який пішов добровольцем на фронт з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. У Романа залишилася дружина та двоє дітей.

Роман Скрипнюк з футбольними нагородами / Одеська обласна футбольна асоціація