Дебютний період гольової феєрії не обіцяв, швидше навпаки. Суперники аж занадто захопилися жорсткою грою і всередині 20-хвилинки Аарон Ром відправив у нокаут Натана Хортона, якого лікарям довелося на ношах забирати із льоду. Хокеїста одразу ж відвезли до госпіталю і, схоже, серйозної загрози здоров’ю немає. Горе борець - Ром - отримав вилучення до кінця матчу.

До слова, за поєдинок команди на двох заробили аж 145 штрафних хвилин - це рекорд для фіналів Кубка Стенлі за останні 21 рік. Побачити ж те, за чим вони власне й прийшли на “ТіДі Ґарден”, глядачі змогли у другому періоді. Розлючені “ведмеді” за 20 хвилин 4 рази вразили ворота “Кенакс”.

Стільки ж додали господарі і в останній частині поєдинку. Головними кривдником гостей стали Марк Реккі та Бред Марчанд - перший відзначився дублем, в активі другого - гол та результативна передача. Зрештою, у “Ванкувера” на усе це знайшлася скромна відповідь у вигляді шайби престижу. 8:1 в матчі за “Бостоном” і 2:1 у серії на користь “Ванкувера”.