Господарі майданчика в стартовому періоді нав'язали остров'янам відкриту гру. Як наслідок - до першої перерви глядачі побачили аж 5 голів. 3 - від гравців "Бостона", 2-ма відзначилися гості з Нью-Йорка.

Під гарячу руку наставників гостей потрапив основний голкіпер Євген Набоков. Росіянина замінили вже на 15-й хвилині зустрічі, після третьої пропущеної шайби.

Місце у воротах зайняв Ел Монтоя. До пори до часу голкіпер діяв доволі впевнено. В другому періоді Монтоя парирував усі 16 кидків по своїх воротах. Однак у завершальній 20-хвилинці бостонці віднайшли ключі й до його воріт. Лючіч та Хортон зробили рахунок розгромним. Крейчі поставив фінальну крапку, вразивши вже порожні ворота.

6:2. "Айлендерс" на останньому місці в Східній конференції.

В іншому матчі ігрового дня відбулася каліфорнійська битва. "Сан-Хосе" переграло "Лос-Анджелес" - 4:2.