Бойовий склад

Тренерський штаб збірної Боснії та Герцеговини на чолі з Івайло Петером оголосив заявку національної команди на вирішальні два поєдинки відбору на чемпіонату світу-2022. Боснійці 13 листопада зустрінуться з фінами, а вже 16 листопада зіграють проти України.

Читайте також Нападник збірної України розповів, як Шевченко "напхав" йому за грубу помилку на Євро-2020

Обидва матчі боснійці гратимуть на очах рідних уболівальників. У заявку увійшли 27 футболістів. Петер викликав бойовий склад на чолі з нападником Едіном Джеко, який створив чимало проблем "синьо-жовтим" у першій грі у Львові.

Заявка Боснії і Герцеговини

  • Воротарі: Ібрахім Шехіч, Нікола Васіль, Кенан Піріч.
  • Захисники: Бранімір Ципетіч, Матео Сушич, Юсуф Газібеговіч, Сеад Колашінац, Елдар Чівіч, Аднан Ковачевіч, Анел Ахмедходжіч, Денніс Хаджикадуні, Сініша Санічанін, Александар Йовічыч, Айдін Нукіч
  • Півзахисники: Амір Хаджіахметовіч, Раде Круніч, Міралем П'яніч, Амер Гояк, Гойко Цимірот, Мірослав Стевановіч, Аде Наліч, Ельмедін Жилікіч, Елвіс Шаріч
  • Нападники: Едін Джеко, Лука Менало, Ермедін Деміровіч, Смаїл Превляк

Ситуація боснійців у групі

Боснійська збірна з 7 очками йде четвертою у групі D. Україна випереджаю суперника лише на два пункти. Тому у цій групі ще нічого не вирішено. Між ними розташовується Фінляндія, у якої 8 балів.

Лідирує у групі Франція – 12 очок. Перший матч проти "синьо-жовтих" на "Арені Львів" у місті Лева завершився мировою 1:1. За українську збірну забив Андрій Ярмоленко, а от у складі суперника відзначився Анел Ахмедходжич.

Щодо гри з фінами, то боснійці грали з ними ще у першому турі відборі. Тоді матч завершився бойовою нічиєю з рахунком 2:2.