Ізраїльський воротар грецького клуба Волос дозволив собі насильницькі дії у сторону незнайомої дівчини. Борис Клейман – уродженець України.

Варте уваги Присоромив Зінченка на Емірейтс: Мудрик може отримати наставника з Португалії

Надто багато собі дозволив

Інцидент відбувся під ранок 11-го квітня у одному з грецьких барів. Ізраїльський голкіпер вирішив закрутити роман з бельгійською дівчиною. Борис Клейман вибрав найгірший варіант, як можна це зробити, спершу він почав загравати з незнайомкою, проте згодом вирішив дозволити собі насильницькі дії, деталі яких не уточнюються.

Бельгійська туристка до того ж виявилась неповнолітньою, а до Клеймана відразу була викликана поліція за його злодіяння. Проте на правоохоронців чекав ще "сюрприз" від ізраїльського воротаря. При затриманні у голкіпера було також виявлено наркотичні речовини, що звичайно ж, стане негативним бонусом до його злочину щодо незнайомки.

Виступи Бориса Клеймана

  • 32-річний голкіпер перед переїздом до Греції усю свою кар'єру провів у майже найріднішому Ізраїлі, свого часу погравши за Хапоель Тель-Авів, Бейтар Єрусалим та інші клуби.
  • Взагалі воротар Волоса – уродженець Вінниці, проте у досить юному віці він переїхав до Ізраїлю.
  • Також Борис Клейман провів за збірну своєї другої батьківщини один поєдинок, а саме проти Північної Ірландії, у якому він пропустив два м'ячі.