Перші нагороди від українських борчинь

Першою на килим у ваговій категорії 50 кілограмів серед українок вийшла Оксана Лівач, яка могла принести Україні першу нагороду у жіночій вільній боротьбі. Її суперницею стала непоступлива росіянка Катерина Полєщук.

До теми Українські борці Джелеп та Хоцянівський здобули "срібло" та "бронзу" чемпіонату Європи у Варшаві

Поразка Лівач, яка дає надію на реванш на Олімпіаді

Представниця Росії вела грубу сутичку та вже на початку можна було побачити кров біля ока українки. Лівач на характері з обмотаною головою продовжила гру. Представниця Львівської області першою розмочила нулі на табло 0:1. Однак росіянці вдалось вийти вперед у рахунку.

Лівач – Полєщук відеоогляд

За декілька секунд до завершення бронзової сутички рахунок був 10:9 на користь Полєщук. 23-річна українська борчиня з усіх сил намагалась вирвати медаль у суперниці, але не вистачило зовсім трішки. Лівач прикро поступилась у боротьбі за "бронзу". Але спортсменці не слід розчаровуватись, бажання та самовіддача Оксани дає надію на майбутнє. Тепер українські фанати боротьби чекатимуть реванш від Лівач на Олімпіаді у Токіо.

  • У вазі 50 кілограмів чемпіонкою Європи стала борчиня з Азербайджану Марія Стадник, яка у фіналі на класі здолала представницю Болгарії Міглену Селішку – 7-2. Хоча перших два очки заробила саме Міглена, але ексукраїнка перехопила ініціативу та довела матч до звитяги. Для Марії це вже восьмий успіх на чемпіонатах Європи.

Стадник – Селишка відеоогляд

Дві "бронзи" Демко та Махині-Бережної

Другою серед українок за "бронзу" боролась ще одна представниця Львівської області Христина Демко (55 кілограмів). Українка вийшла на килим проти борчині з Нідерландів Джессіки Блашки. Христина майже без шансів для суперниці здобула для української команди першу нагороду.

Демко – Блашка відеоогляд

Ще одну нагороду для нашої збірної принесла Аліна Махиня-Бережна, яка боролась у вазі 68 кілограмів. Досвідченій українці прийшлось добре попотіти проти турецької борчині Несрін Бас – 5-0. Аліна стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи у Польщі.

Махиня-Бережна – Бас відеоогляд

23 квітня ще п'ять українських борчинь вийдцть на килим. А це означає, що ще п'ять можливостей поповнити українську скарбничку нагородами, у якій лежать вже дві бронзові медалі.

  • Марія Винник – Анніки Вендл (Німеччина) за "бронзу" у вазі 53 кілограми
  • Аліна Грушина-Акобія – Франческа Інделікато (Італія) за "бронзу" у вазі 57 кілограмів
  • Ірина Коляденко – Маріанна Шаштін (Угорщина) за "золото" у вазі 62 кілограми
  • Тетяна Ріжко – Ірина Рінгач (Молдова) за "золото" у вазі 65 кілограмів
  • Алла Белінська – Юліанна Янева (Болгарія) за "золото" у вазі 72 кілограми