Старт в Лізі чемпіонів: онлайн-трансляція матчу Болонья – Шахтар

18 вересня 2024, 20:54

Італійська Болонья та донецький Шахтар зіграють матч в рамках Ліги чемпіонів 18 вересня 2024 року. Трансляцію гри в Болоньї можна було дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У середу, 18 вересня, донецький Шахтар починає свій шлях у Лізі чемпіонів 2024-2025. Команда Маріно Пушича у першому турі зіграє на виїзді проти італійської Болоньї, пише 24 Канал.

До теми Суперкомп'ютер назвав фаворитів Ліги чемпіонів-2024/2025: що прогнозує Шахтарю

Проблемний Шахтар

"Гірники" потрапили напряму в основний раунд Ліги чемпіонів завдяки збігу аж трьох факторів. Шахтар виграв УПЛ, тоді як Реал виграв Лігу чемпіонів та Ла Лігу.

Завдяки успіху мадридців в основному раунді ЛЧ звільнилось місце для найбільш рейтингового чемпіона з кваліфікації. Ним як раз і став Шахтар, який стане єдиним представником України на цій стадії.

Підопічні Пушича не надто вдало стартували в УПЛ. Донеччани програли Поліссю та Олександрії, через що відстали від лідера таблиці на 4 бали. Тепер же на Шахтар чекає бій проти представника Серії А.

Перебудова в Болоньї

Вихід Болоньї в Лігу чемпіонів цілком можна назвати сенсаційним. Команда тоді ще Тьяго Мотти посіла п'яте місце в чемпіонаті Італії та отримала додаткову путівку в головний турнір Європи завдяки високому рейтингу країни за минулий сезон.

"Червоно-сині" дебютують в ЛЧ, а в КЄЧ взагалі востаннє були 60 років тому. На руку Шахтарю можуть зіграти серйозні зміни в клубі влітку. болонья залишилась без тренера, а також низки лідерів, серед яких Зіркзее, Калафіорі та Салемакерс.

Це позначилось на результатах. За чотири тури Серії А Болонья не здобула жодного балу – три нічиї та розгромна поразка від Наполі. Як наслідок, підопічні вже Італьяно засіли на 17 місці, всього в одному балі попереду зони вильоту.

Варто знати Шахтар оголосив заявку на Лігу чемпіонів: до списку не потрапив фіналіст Євро

Де дивитися

Матч Болонья – Шахтар онлайн можна буде подивитися на ОТТ-платформі MEGOGO. Початок поєдинку – 18 вересня о 19:45 (за київським часом). Перед грою транслятор організує студію з експертами, які обговорять зустріч на стадіоні "Ренато Даль-Ара".

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі Болонья – Шахтар. Тут також будуть опубліковані відео голів та огляд всього матчу з найцікавішими його моментами.

БОЛОНЬЯ – ШАХТАР 0:0

БОЛОНЬЯ: Скорупскі – Пош, Беукема, Лукумі, Лікоянніс – Фаббіан, Фройлер, Моро – Орсоліні, Кастро, Ндоє.

ШАХТАР: Різник – Конопля, Бондар, Матвієнко, Педро Енріке – Криськів, Судаков, Бондаренко – Зубков, Сікан, Егіналду.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Шахтар таки вистояв та не пропустив на виїзді, проте і забити не зміг. 0:0 – є перший заліковий бал для "гірників" у Лізі чемпіонів.

90+4 хвилина

Команди обмінялись кутовими. У Болоньї вийшло гостріше, м'яч після удару пройшов поруч зі стійкою.

90+2 хвилина

Болонья контролює м'яч, але не може знайти ресурс для небезпечної атаки. Шахтар же не проти нічиєї та пробує знайти шанс для контратак.

90 хвилина

П'ять хвилин компенсовано.

90 хвилина

Побега неточно пробив головою після навісу Поша.

88 хвилина

Марлон Гомес заробив жовту картку за фол проти Беукема.

21:37, 18 вересня

87 хвилина

Непогана контратака Шахтаря завершилась мікрофолом Степаненка.

84 хвилина

Степаненко отримав попередження за фол у повітрі проти Лукумі.

82 хвилина

Ндоє небезпечно прострілював у центр, Різник на місці.

79 хвилина

А у Шахтаря останні три заміни. Бондаренко, Судаков та Зубков йдуть відпочивати. Замість них гратимуть Степаненко, Марлон Гомес та Лассіна Траоре.

77 хвилина

У господарів Урбанскі виходить замість Фаббіана, а Міранда змінює Лікоянніса.

73 хвилина

Вінісіус Тобіас заробив попередження.

71 хвилина

Зубкова вивели на ударну позицію, але завдати пострілу Олександру не вдалось. Захисники накрили.

68 хвилина

Болонья притисла Шахтар після серії замін. Італійці виглядають свіжіше.

65 хвилина

Три заміни у Болоньї. З поля йдуть Моро, Орсоліні та Кастро. Замість них вийшли Ілінг-Джуніор, Побега та Даллінга.

64 хвилина

Дальній удар Бондаренка заблокували захисники Болоньї.

61 хвилина

Потужний удар Кастро у зворотну сторону сітки воріт Шахтаря.

58 хвилина

Кастро притримав Криськіва та зірвав контратаку "гірників". Жовта картка аргентинцю.

56 хвилина

Різник в ударі! Кіпер нейтралізував небезпеку після ударів Ндоє та Кастро.

54 хвилина

Неточний удар від Лікоянніса з гострого кута.

52 хвилина

Неймовірний сейв Різника! Фаббіан впритул розстрілював ворота Шахтаря, але направив м'яч прямо в Дмитра.

48 хвилина

Різник парирує постріл Лікоянніса.

Початок другого тайму

Матч поновлено, команди обійшлись без замін в перерві.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Команди не створювали багато моментів, хоча Шахтар не реалізував пенальті. Поки 0:0.

45+8 хвилина

Новий неточний постріл від Орсоліні.

45+7 хвилина

Сейв Різника! Фаббіан вивів Кастро сам на сам із воротарем, але Дмитро ногою парирував удар.

45+5 хвилина

Гру знову загострив Невертон, проте його простріл накрили захисники Болоньї.

45+2 хвилина

Невертону дали пробити після кутового та відскоку. Вище воріт.

45 хвилина

Суддя компенсував аж 8 хвилин.

44 хвилина

Орсоліні пробив неточно з-за меж майданчика.

41 хвилина

Чергова вимушена заміна від Шахтаря. Конопля отримав травму та поступився місцем на полі Вінісіусу Тобіасу.

40 хвилина

Тепер вже Кастро не зрозумів пас від Орсоліні.

38 хвилина

Егіналду хотів запустити Невертона у прорив, проте віддав занадто сильний пас.

36 хвилина

Данило Сікан так і не зможе продовжити гру. Його вимушено змінює  Невертон.

35 хвилина

Лукумі вдалось пробити після кутового, але під його удар кинувся один із захисників.

32 хвилина

Лукаш в'їхав у голову Сікану під час стрибка. Форварду "гірників" надають медичну допомогу.

31 хвилина

Скорупскі у ефектному стрибку випередив Сікана після подачі Бондаренка зі штрафного.

29 хвилина

Гра поки без моментів. Болонья більше володіє м'ячем, але дощова погода не дає робити багато конструктиву.

25 хвилина

У Шахтаря великий брак в передачах, що заважає організовувати атаки.

23 хвилина

Неточний дальній удар від Моро.

19 хвилина

Болонья виконала кілька кутових, але безрезультатно.

15 хвилина

Кастро відгукнувся на подачу Фаббіана, але головою пробив неточно.

12 хвилина

Бондар полетів у небезпечний підкат та скосив Ндоє. Попередження захиснику Шахтаря.

9 хвилина

Неточний дальній удар від Орсоліні.

7 хвилина

Болонья відсунула гру від своїх воріт, м'яч перекотується в центрі поля.

4 хвилина

Промах… Судаков несильно пробив трохи лівіше від центру воріт. Скорупску без проблем забрав м'яч.

3 хвилина

Пош отримує жовту картку за цей фол.

2 хвилина

ПЕНАЛЬТІ!!! Пош заплів ноги Егіналду та збив бразильця у своєму майданчику. Шахтар проб'є з позначки.

Початок матчу

Зустріч стартувала. Удачі, "гірники"!

В Болоньї повним ходом йде дощ.

Команди вже на полі!

Болонья вдягне домашню форму у червоно-синіх кольорах.

Шахтар vs Італія

Донеччани відіграли аж 29 матчів проти клубів з Італії. Перевага на боці апеннінців:

• 7 перемог
  • 5 нічиїх
  • 17 поразок

Різниця м'ячів – 20:53. Болонья стане дев'ятим суперником Шахтаря з Серії А в історії, раніше "гірники" зустрічались із: