У чемпіонаті взяли участь 22 стронгмени з усієї України. Богатирям довелося пройти 3 надважкі вправи з вантажівками, які перевищували їх власну вагу у тонни разів.

Зверніть увагу Богатирі. Стронгмен-шоу: Спортсмени показали надлюдську силу під пекельним сонцем

Перша вправа – штовхання вантажівки

У першій вправі сенсаційно переміг Андрій Бурденюк з Чернівців – отримав 22 бали. Водночас друге місце за Сергієм Богданом з Сєвєродонецька – 21 бал. Третє місце отримав Роман Лук'янчук зі Львова, який показав результат у 20 балів.

Богатирі штовхали вантажівку вагою 8,5 тонн / Скриншот з відео програми

Результати track push / Скриншот з відео програми

Друга вправа – track pool

Невеликий нахил на Хрещатику практично унеможливив зусилля багатьох атлетів у відповідній вправі. Деякі стронгмени протягнули вантажівку на 2 – 28 сантиметрів.

Олександр Лашин з Маріуполя з усією силою намагався протягнути машину, зрештою йому вдалося порвати ланцюг, але не зрушити вантажівку з місця.

Олександр Лашин порвати ланцюг під час другої вправи / Скриншот з відео програми

Другу вправу виграв Володимир Климко зі Львова з результатом у 22 бали і одразу вийшов на першу позицію зі загальною сумою у 40 балів. Натомість Богдан Ксенчук з Кривого Рогу піднявся на другу позицію – загалом у нього 36 балів. Роман Лук'янчук поки що залишився третім.

Климко переміг у другій вправі / Скриншот з відео програми

Третя вправа – зрушення вантажівок за допомогою канату

Павло Кордіяка наздогнав Володимира Климка. Але за додатковою ознакою, перемогою в окремій вправі, яка є лише у Климка, саме він вперше став чемпіоном України у цій дисципліні.

Arm-over-arm – вправа, у якій є вже дві вантажівки / Скриншот з відео програми

Павло Кордіяка зі Львова змінив чемпіонство на статус віцечемпіона. Вперше на подіумі Track чемпіонату – Богдан Копил з Черкас, що є безсумнівним успіхом для нього.

Результати третього випробування / Скриншот з відео програми

Фортуна опинилася на боці Володимира Климка, він зберіг перемогу у загальному заліку рахунком перемоги в одній дисципліні. У track push Климко посів 5 місце.

Ключову перемогу він отримав у track pool – 1 місце, час, який показав Володимир – 24,75 секунди. В останній вправі – лише дев'ятий результат – 41,76 секунди.