Світоліна: 65 тисяч євро – сума, яку вдалося акумулювати

Українська тенісистка займалася благочинністю ще до повномасштабної війни. Метою фонду є розвиток спорту і тенісу в Україні, підтримка талановитих спортсменів-тенісистів.

Читайте також Перша ракетка України Еліна Світоліна чекає на дитину

Проте після повномасштабного вторгнення її фонд створив програму Tennis for Refugees (теніс для біженців – 24 канал).

"Після 24 лютого весь час думаю про людей і про те, як їм можна допомогти. Щоб підтримати юних українських тенісистів, котрі були змушені виїхати за кордон і втратили можливість тренуватися, мій фонд створив програму Tennis for Refugees (теніс для біженців – 24 канал)", – зазначила тенісистка.

Еліні вдалося зібрати чималу суму для допомоги українцям, які вимушено покинули свої домівки.

Упродовж перших двох місяців дівчата та хлопці від 10 до 20 років перебували під повною опікою фонду, який оплачував їхнє проживання, харчування та тренування в тенісних академіях і центрах Європи. 65 тисяч євро – сума, яку вдалося акумулювати для програми, створеної нами заради українських спортсменів,
– написала Світоліна.

Виступи українки у новому сезоні

  • У 2022 році Еліна встигла взяти участь у 8 турнірах. Вона здобула 5 перемог у 13 матчах. Найкращий результат – вихід у чвертьфінал турніру у Монтерреї.
  • У березні вона повідомила, що бере паузу від виступів. Світоліна пояснила це тим, що вона має проблеми зі спиною. Також вона додала, що їй важко сконцентруватися на виступах, знаючи, що в її країні триває війна.
  • Також вболівальники не побачать Еліну на відкритому чемпіонаті Франції Ролан Гаррос-2022.
  • Світоліна вперше за 8,5 років опинилася поза межами топ-30 рейтингу WTA.
  • Проте українці дійсно краще поберегти своє здоров'я, адже нещодавно вона повідомила про вагітність. У соцмережах вона опублікувала милу світлину зі своїм чоловіком Гаелем Монфісом та залишила підпис: "З серцем, сповненим любові та щастя, ми раді оголосити про те, що ми чекаємо народження доньки у жовтні".