Шевченко проти Зінченка: онлайн подій благодійного матчу Game4Ukraine у Лондоні

5 серпня 2023, 21:37

Нарешті цей день настав. 5 серпня о 20:00 (за київським часом) Андрій Шевченко та Олександр Зінченко вивели на поле "Стемфорд Брідж" свої зіркові команди, аби зібрати якомога більше грошей для України.

Сайт 24 Каналу вестиме онлайн найцікавіших подій, які будуть до, під час та після благодійного матчу на підтримку України у Лондоні, який зібрав понад 40 світових зірок футболу. Окрім цього, організатори підготували потужну розважальну програму, де іноземні зірки шоубізу об'єднаються з українськими виконавцями (Святослав Вакарчук, Джамала та гурт Бумбокс), аби створити незабутню атмосферу свята.

До теми Благодійний матч заради України в Лондоні: все, що треба знати про Game4Ukraine

Усі шляхи ведуть на Game4Ukraine: онлайн подій

Усі запрошені гості 5 серпня будуть об'єднані однією метою – зібрати кошти на відбудову Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області. Цей навчальний заклад окупанти зруйнували у березні 2022 року.

Українські зірки шоубізу на Game4Ukraine / Фото UNITED24

Очолюватимуть футбольний десант зірки збірної України Андрій Шевченко та Олександр Зінченко. Обидва будуть у ролі капітанів команд. Шева очолюватиме "синіх", а Зінченко – "жовтих".

Футбольний благодійний матч відбуватиметься під патронатом платформи UNITED24, амбасадорами якої є Шевченко з Зінченком.

Напередодні поєдинку до Лондона почали прилітати усі запрошені гості. Світові зірки футболу провели тренування, аби не лише підготуватись до майбутнього поєдинку, а й перекинутись одне з одними декількома словами.

Тренування команд перед матчем: дивіться відео

Залишились лічені години, аби ми знову побачили Шеву на футбольному полі, а не в технічній зоні для тренерів. Шевченко знову вийде на домашню арену лондонського Челсі.

Андрій Шевченко на тренуванні у Лондоні / Фото UNITED24

Коментатори матчу вже прибули у Лондон та готуються відпрацювати на благодійному поєдинку. Українські футбольні уболівальники зможуть знову насолодитись коментуванням Віктора Вацка. Легендарний коментатор працюватиме у парі з не менш талановитим Романом Бебехом.

Коментатори матчу – Бебех та Вацко / Фото UNITED24

Зверніть увагу! Матч Game4Ukraine буде показаний на 25-ти різних каналах у 200 країнах світу. В Україні благодійний матч можна буде переглянути безкоштовно на телеканалах Спорт 1 та Спорт 2, а також у єдиному марафоні та онлайн-платформі MEGOGO.

22:16 Матч завершений внічию – 2:2. Гравці отримали насолоду, а Україна – підтримку всього світу.

22:09 Даріо Срна бив штрафний, але від голу "синіх" врятував Майкл Ессьен.

22:00 ГОЛ. "Сині" зрівнюють рахунок зусиллями Вільяма Галласа. 2:2

21:55 Ось хто повертається на поле тягнути команду Андрія Шевченка.

21:44 Михайло Мудрик влучає в поперечину і одразу залишає поле. Йому ще за Челсі треба розривати.

21:41 Андрій Шевченко знову на полі, в одній команді із Михайлом Мудриком.

21:39 ГОЛ. Красива атака "жовтих" завершилась голом Даріо Срни. Фірмові шахтарівські "молотки" від хорвата!

21:35 Жилберто Сілва та Джиммі Флойд Хассельбайнк навіть ледь не побились на полі. Звісно ж, із посмішками на обличчах.

21:30 Зустріч поновилась.

21:26 Ось хто у нас вийде на другий тайм – Даріо Срна та Михайло Мудрик.

21:25 Команди повертаються на поле.

21:18 Том Вокер на сцені з композицією "Leave A Light On".

21:14 Тим часом, Емма Хейз налаштовує команду Андрія Шевченка на другий тайм.

21:09 На сцені – гурт "Бумбокс". Андрій Хливнюк співає культову для нашої країни пісню "Ой у лузі червона калина".

21:04 Арсен Венгер тим часом проводить установку на гру для Олександра Зінченка та його команди.

21:00 Пітер Доерті на сцені із піснею "Dirty Old Town".

20:46 Перерва у матчі, рахунок 1:1. Тепер на глядачів чекає концертна програма перед другим таймом.

20:45 Удар Жерара Піке у стійку. Захисник непогано підключився в атаку

20:43 ГОЛ. "Сині" зрівнюють рахунок. Неймовірний постріл з-за меж карного майданчика від Кларенса Зеєдорфа. Браво, 1:1.

20:41 На поле повертається Андрій Шевченко. І не сам, разом із Сергієм Ребровим! Легендарний дует збірної України знову разом.

20:40 ГОЛ. Команда Зінченка виходить вперед. Марк Нобл замкнув простріл Робера Піреса з флангу.

20:36 Джиммі Флойд Хассельбайнк зайшов у гру за "синіх" і одразу напружив дальнім пострілом Єнса Леманна. Німець на висоті. А ось Джермейн Дефо не реалізував вихід сам-на-сам. Команда Шевченка наразі гостріша.

20:34 Джек Вілшер відкрив рахунок після красивої передачі з глибини. Втім суддя скасував гол через офсайд, але на повторі видно, що Джек не був поза грою. Арбітру явно не вистачило VAR.

20:30 Андрій Шевченко слідом за Зінченком залишив поле і пішов спілкуватися із лавою запасних.

20:25 На 24 хвилині команди зупинились, щоб хвилиною оплесків вшанувати всіх українців, які боряться із російською агресією. "Стемфорд Брідж" на ногах!

20:21 Поки що Петр Чех – зірка матчу, тягне всі удари з боку партнерів Шевченка.

20:17 Тренери команд Арсен Венгер та Емма Хейз вже встигли дати інтерв'ю під час матчу. Тренерка Шевченка зізналась, що поки незадоволена ритмом гри.

20:07 Зінченко мав можливість забити, але пробив вище воріт Чеха. Втім вже за 5 хвилин Олександр пішов з поля, адже ще не відновився від травми.

20:02 Зустріч розпочалась. З перших хвилин за команду Шевченка почали Чех, Сержиньо, Піке, Каннаваро, Оддо, Макелеле, Зеєдорф та Етоо.

20:00 Звернення президента України Володимира Зеленського:

Сьогодні ви побачите Україну і зможете допомогти Україні. Футбол - це сила, яка єднає людей. Ми побачимо об'єднаний світ. Об'єднаний командами Шевченка та Зінченка. Неймовірні гравці та команди, які у синіх та жовтих кольорах представлятимуть кольори нашого прапору. Це один з найпотужніших символів свободи, які коли-небудь існували. Ми бачимо у ньому символ відновлення. Я вдячний Великій Британії за всю підтримку. Я вдячний всім вам, хто доєднався до захисту свободи та відновлення нормального життя. Слава Україні!

19:59 Команди вже вийшли на поле. Пролунали гімни Великої Британії та України.