Сайт 24 Каналу вестиме онлайн найцікавіших подій, які будуть до, під час та після благодійного матчу на підтримку України у Лондоні, який зібрав понад 40 світових зірок футболу. Окрім цього, організатори підготували потужну розважальну програму, де іноземні зірки шоубізу об'єднаються з українськими виконавцями (Святослав Вакарчук, Джамала та гурт Бумбокс), аби створити незабутню атмосферу свята.

До теми Благодійний матч заради України в Лондоні: все, що треба знати про Game4Ukraine

Усі шляхи ведуть на Game4Ukraine: онлайн подій

Усі запрошені гості 5 серпня будуть об'єднані однією метою – зібрати кошти на відбудову Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області. Цей навчальний заклад окупанти зруйнували у березні 2022 року.

Українські зірки шоубізу
Українські зірки шоубізу на Game4Ukraine / Фото UNITED24

Очолюватимуть футбольний десант зірки збірної України Андрій Шевченко та Олександр Зінченко. Обидва будуть у ролі капітанів команд. Шева очолюватиме "синіх", а Зінченко – "жовтих".

Футбольний благодійний матч відбуватиметься під патронатом платформи UNITED24, амбасадорами якої є Шевченко з Зінченком.

Напередодні поєдинку до Лондона почали прилітати усі запрошені гості. Світові зірки футболу провели тренування, аби не лише підготуватись до майбутнього поєдинку, а й перекинутись одне з одними декількома словами.

Тренування команд перед матчем: дивіться відео

Залишились лічені години, аби ми знову побачили Шеву на футбольному полі, а не в технічній зоні для тренерів. Шевченко знову вийде на домашню арену лондонського Челсі.

Андрій Шевченко на тренуванні у Лондоні
Андрій Шевченко на тренуванні у Лондоні / Фото UNITED24

Коментатори матчу вже прибули у Лондон та готуються відпрацювати на благодійному поєдинку. Українські футбольні уболівальники зможуть знову насолодитись коментуванням Віктора Вацка. Легендарний коментатор працюватиме у парі з не менш талановитим Романом Бебехом.

Коментатори матчу – Бебех та Вацко
Коментатори матчу – Бебех та Вацко / Фото UNITED24

22:16 Матч завершений внічию – 2:2. Гравці отримали насолоду, а Україна – підтримку всього світу.

22:09 Даріо Срна бив штрафний, але від голу "синіх" врятував Майкл Ессьен.

22:00 ГОЛ. "Сині" зрівнюють рахунок зусиллями Вільяма Галласа. 2:2

21:55 Ось хто повертається на поле тягнути команду Андрія Шевченка.

21:44 Михайло Мудрик влучає в поперечину і одразу залишає поле. Йому ще за Челсі треба розривати.

21:41 Андрій Шевченко знову на полі, в одній команді із Михайлом Мудриком.

21:39 ГОЛ. Красива атака "жовтих" завершилась голом Даріо Срни. Фірмові шахтарівські "молотки" від хорвата!

21:35 Жилберто Сілва та Джиммі Флойд Хассельбайнк навіть ледь не побились на полі. Звісно ж, із посмішками на обличчах.

21:30 Зустріч поновилась.

21:26 Ось хто у нас вийде на другий тайм – Даріо Срна та Михайло Мудрик.

21:25 Команди повертаються на поле.

21:18 Том Вокер на сцені з композицією "Leave A Light On".

21:14 Тим часом, Емма Хейз налаштовує команду Андрія Шевченка на другий тайм.

21:09 На сцені – гурт "Бумбокс". Андрій Хливнюк співає культову для нашої країни пісню "Ой у лузі червона калина".

21:04 Арсен Венгер тим часом проводить установку на гру для Олександра Зінченка та його команди.

21:00 Пітер Доерті на сцені із піснею "Dirty Old Town".

20:46 Перерва у матчі, рахунок 1:1. Тепер на глядачів чекає концертна програма перед другим таймом.

20:45 Удар Жерара Піке у стійку. Захисник непогано підключився в атаку

20:43 ГОЛ. "Сині" зрівнюють рахунок. Неймовірний постріл з-за меж карного майданчика від Кларенса Зеєдорфа. Браво, 1:1.

20:41 На поле повертається Андрій Шевченко. І не сам, разом із Сергієм Ребровим! Легендарний дует збірної України знову разом.

20:40 ГОЛ. Команда Зінченка виходить вперед. Марк Нобл замкнув простріл Робера Піреса з флангу.

20:36 Джиммі Флойд Хассельбайнк зайшов у гру за "синіх" і одразу напружив дальнім пострілом Єнса Леманна. Німець на висоті. А ось Джермейн Дефо не реалізував вихід сам-на-сам. Команда Шевченка наразі гостріша.

20:34 Джек Вілшер відкрив рахунок після красивої передачі з глибини. Втім суддя скасував гол через офсайд, але на повторі видно, що Джек не був поза грою. Арбітру явно не вистачило VAR.

20:30 Андрій Шевченко слідом за Зінченком залишив поле і пішов спілкуватися із лавою запасних.

20:25 На 24 хвилині команди зупинились, щоб хвилиною оплесків вшанувати всіх українців, які боряться із російською агресією. "Стемфорд Брідж" на ногах!

20:21 Поки що Петр Чех – зірка матчу, тягне всі удари з боку партнерів Шевченка.

20:17 Тренери команд Арсен Венгер та Емма Хейз вже встигли дати інтерв'ю під час матчу. Тренерка Шевченка зізналась, що поки незадоволена ритмом гри.

20:07 Зінченко мав можливість забити, але пробив вище воріт Чеха. Втім вже за 5 хвилин Олександр пішов з поля, адже ще не відновився від травми.

20:02 Зустріч розпочалась. З перших хвилин за команду Шевченка почали Чех, Сержиньо, Піке, Каннаваро, Оддо, Макелеле, Зеєдорф та Етоо.

20:00 Звернення президента України Володимира Зеленського:

Сьогодні ви побачите Україну і зможете допомогти Україні. Футбол - це сила, яка єднає людей. Ми побачимо об'єднаний світ. Об'єднаний командами Шевченка та Зінченка. Неймовірні гравці та команди, які у синіх та жовтих кольорах представлятимуть кольори нашого прапору. Це один з найпотужніших символів свободи, які коли-небудь існували. Ми бачимо у ньому символ відновлення. Я вдячний Великій Британії за всю підтримку. Я вдячний всім вам, хто доєднався до захисту свободи та відновлення нормального життя. Слава Україні!

19:59 Команди вже вийшли на поле. Пролунали гімни Великої Британії та України.