Про це повідомив BoxingScene.

Бій Ломаченко – Рігондо є одним із найочікуваніших поєдинків. Американський екс-чемпіон Рой Джонс запевнив, що не може дочекатися 9 грудня, оскільки в цей день відбудеться велике протистояння двох сильних суперників.

Читайте також: Бій Ломаченко – Рігондо: коли та де дивитися

"Наближається великий бій, не можу дочекатися. Мені подобаються обидва суперники. На папері – це найкращий із можливих боїв. Неможливо знайти кращих боксерів, ніж ці двоє", – розповів Рой Джонс.

Окрім цього, екс-боксер проаналізував стратегію бою двох спортсменів та дав поради українцю Василю Ломаченку і кубинцю Гільєрмо Рігондо для того, щоб здобути перемогу.

Рігондо повинен ламати ритм Ломаченка силовими ударами, а українцеві потрібно постійно атакувати, вибиваючи кубинця з балансу. Хто краще зуміє реалізувати план на практиці, той і виграє бій,
– додав екс-чемпіон.

Нагадаємо, за прогнозами букмекерів, очевидним фаворитом є Василь Ломаченко. Натомість Гільєрме Рігондо заявив, що, попри повагу до Василя Ломаченка та всього українського народу, все ж змусить відповісти українця за образливі слова на його адресу.