Ройселанд вдруге поспіль здобуває золото

Норвежка Марте Олсбю Ройселанд впевнено здобула перемогу у спринтерській гонці. Вона чисто відпрацювала на обох вогневих рубежах та не лишила шансів своїм суперникам.

До речі Ключові біатлоністи збірної України пропустять останній етап Кубка світу у 2021 році

Представниця Франції Анаїс Бескон програла Ройселанд 15 секунд та завоювала "бронзу". Шведська біатлоністка Ельвіра Карін Ебер знову демонструє неймовірну фізичну форму. З двома промахами вона посіла третє місце.

Четверо українок відібралися до персьюту

Олена Білосюк знову найкраща серед українок, вона фінішувала 18-й на позиції. Як і в попередній гонці Білосюк не форсувала подій та не квапилася на вогневому рубежі. Українці вдалося чисто закрити всі мішені на лежці. На другому вогневому рубежі Білосюк знову ж таки продемонструвала свою стовідсоткову влучність.

Дар'я Блашко першою з українок вийшла на старт. Біатлоністка схибила одного разу під час першої стрільби. Вже на стійці українка вийшла з рубежу з нулем. Вона провела якісне останнє коло та змогла поборотися за кілька позицій у фінішному протоколі. Вона посіла 29-місце.

Юлії Джимі частково вдалося реабілітуватися та покращити свою стрільбу у порівнянні з попередніми виступами. Спортсменка ідеально відпрацювала на першій стрільбі. На стійці Юлія не змогла повторити попередню влучність та припустилася двох хиб. У підсумку Джима опинилася на 40-му місці.

На позиції фінішувала Ірина Петренко. Пропри ідеальну стрільбу українка не змогла поборотися навіть за місце у топ-40.

Лише Ользі Абрамовій не вдалося пробитися до гонки переслідування. Вона тричі схибила на лежці та не закрила одну мішень на другому рубежі. Українка фінішувала на 94-й позиції.